İTOB OSB 10011 Sokak No: 10 Tekeli - Menderes / İZMİR
+90 (0232) 853 74 00
kocamaz@kocamaz.com.tr
Beklentiniz Garantimiz

Hayat İksiri Zeytinyağı

Zeytinyağının geçmişten günümüze insanoğlu için sağlık iksiri olduğu çeşitli deneyler ve bilimsel makaleler ile kanıtlanmıştır.
Tabiatın bize bahşettiği bu muzice meyvenin ayrıntılı ve titiz bir şekilde işlenip, doğru zamanda ve doğru üretim prensiplerinin uygulanmasıyla zeytinyağı bir hayat iksiri haline gelir.

Butik zeytinyağı üretimi öncelikle bilgeliktir, sağlığa hizmet eder, zeytinyağında katma değer sağlar, gastronomi kültürünün önemli değerlerinden biridir ve markalaşma yolunda insan duygularına pozitif etki eder.

Bu sektörde bulunmanın sorumlulukları, hedef ve idealleri üst düzeydedir. Her bir üretim aşamasının mükemmelliği bir sonraki aşamanın mükemmel başlangıcıdır.

Bu döngü sırasıyla şöyledir; bakımlı ağaç, uygun hasat zamanı, hızlı lojistik, uygun makine ve ekipman kullanımı, uygun ambalajlama, uygun stoklama ve sonuç olarak sağlık, refah ve mutluluktur.

Bu anlayışla KOCAMAZ olarak butik zeytinyağı üretimine makine ve ekipmanlarımız ile katkıda bulunup, kadim zeytinyağı kültürünün bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.