+90 (0232) 853 74 00
İTOB OSB 10011 Sokak No: 10 Tekeli - Menderes / İZMİR
Kocamaz Makina
Kocamaz Makina
Hakkımızda

Kısaca KOCAMAZ MAKİNA :

1978 yılında kurulan KOCAMAZ Makina Sanayi, gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’de oluşturduğu geniş bayi ağı, yurtiçi ve yurtdışı ulaştığı son kullanıcılar ile tanınan bir marka haline gelmiştir. Gerçekleştirdiği AR-GE ve üretim yatırımları ile ürün portföyünü 3 farklı sektöre hitap edecek şekilde genişletmiştir.

Bugün, 3.000 m²'si açık, 3.000 m²'si kapalı alana sahip yeni üretim tesisinde, son teknoloji makine parkuruyla "zeytinyağı, tarım ve hayvancılık ve mobilya" sektörlerine olmak üzere proseslere özel, çeşitli üretim avantajlarına sahip makine ve anahtar teslim projelerin üretimini uluslararası uygunluklar çerçevesinde gerçekleştirmektedir.

Değerlerimiz :

Müşterilerimize en yüksek kalite ve memnuniyeti verebilmek için çalışırız. Çalışanlarımızın memnuniyetine ve istikrarına önem veririz. Uzun dönemli, sürdürülebilir başarıyı hedefleriz. İşimizi hoşgörü ve güven esaslarına dayanarak yaparız.

Neyi Hedefliyoruz :

Hedefimiz, firmamızın uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda, kendi yöntemlerimizi sürekli geliştiren global bir marka olmaktır.

Ar - Ge Kalite Satış Sonrası Hizmet